Вперше в історії премії – Yves Rocher як офіційний партнер запрошує жінок-підприємець взяти участь у конкурсі «Створено жінками – 2024».
Маєте власний бізнес та ведете активну підприємницьку діяльність? Спеціально для відзначення сміливості та рішучості українських жінок-підприємець бренд YvesRocher під егідою Франко-української торгово-промислової палати(CCIFU) прагне долучитися до підтримки і розвитку жіночого підприємництва в Україні та став офіційним партнером премії «Створено жінками – 2024».
Встигніть подати заявку до 24 березня 23:59 2024 року на офіційному сайті womanccifu.com. Умови участі:
- Ви є засновницею власної компанії або підприємства, яке веде активну роботу.
- Подайте заявку на вище зазначеному офіційному сайті Франко-української торгово-промислової палати womanccifu.com.
- Підготуйте презентацію про Вас та Ваш проєкт: Ваш досвід роботи, основні досягнення, проєкт розвитку і бізнес-план на 3 роки (максимум 12 сторінок у форматі ppt – стандартного формату електронної презентації, щоб дізнатися більше про план та отримати корисні поради, натисніть тут).
- Створіть відео про Вашу компанію та проєкт (на 2-3 хвилини).
- Надайте інформацію про офіційний реєстраційний документ (більше деталей – на сайті womanccifu.com).
- Отримайте матеріальну винагороду та можливість відвідати столицю Франції.
Головним призом премії «Створено жінками – 2024» є грошова виплата у розмірі 150 000 грнна розвиток власної справи та поїздка в Париж. А також переможниця отримає членство у Франко-українській торгово-промисловій палаті та річну підтримку спонсорів-членів CCIFU. Крім головного призу, для фіналісток передбачені спеціальні призи від 25 000 до 100 000 грн та консультаційна підтримка.
Бренд YvesRocher додатково відзначить проєкт, що матиме позитивний вплив на довкілля, надавши йому матеріальну підтримку в розмірі 100 000 грн. Ми завжди надихалися красою та незламною силою жінок. Саме жінки та їхній невичерпний ентузіазм надихнули нас підтримати цей проєкт. Він про усвідомлений вибір та життєстійкість кожної жінки на шляху до втілення своєї мрії. Допомагаючи жінкам реалізувати енергію створення, ми всі разом робимо внесок в економічний імпульс нашої країни.
Анонсована місія бренду Yves Rocher та Групи Роше - це прагнення відновити зв'язок суспільства з природою» (“Reconnect people to nature”). З 2019 року компанія взяла на себе зобов'язання пріоритетно дотримуватися закладених у місії соціальних цілей у веденні бізнесу, відповідно до французького законодавства PACTE. Ми прагнемо розвивати стійку екосистему, яка поєднує в собі створення добробуту з турботою про екологію.
«Переконавшись на власному досвіді пана Іва Роше, що природа позитивно впливає на добробут людей, а отже, на бажання діяти на благо планети, місія компанії полягає в тому, щоб відновити зв'язок суспільства з природою. Ця мета реалізується через надання послуг та продуктів, які приносять користь завдяки природі. З цією метою компанія заявляє про створення сімейної бізнес-моделі, маючи амбіції розвивати стійку екосистему, яка поєднує в собі створення прибутку, економічних інновацій та турботу про екологію. Завдяки своєму ботанічному, агрономічному та науковому досвіду, а також унікальній моделі, створеній у Ла-Гасії в Бретані, Франція, компанія розвиває прямий зв'язок зі своїми громадами та територіями».
У 2019 році Група Роше поділилася своїм досвідом «компанії, яка керується місією», взявши участь у кількох конференціях та круглих столах. Унаслідок у травні 2021 року Міністерство економіки Франції доручило генеральному директору Групи Брісу Роше виконувати урядову місію, зосереджену на сталому адмініструванні в бізнесі.
Загалом з часу заснування премії «Створено жінками» у 2019 році участь у конкурсі взяло 700 українських підприємниць, близько 30 стали переможницями й отримали майже 1 млн гривень на розвиток свого бізнесу. Серед сфер діяльності конкурсанток — освіта, медицина, створення ефірних олій та натуральної косметики, виробництва харчів та очищення води, сміттєпереробні станції, кіностудії, виготовлення меблів, розроблення настільних ігор тощо.
Мод Жозеф, директорка Франко-української торгово-промислової палати зазначила: “Українські жінки не лише зі зброєю в руках боронять країну, а й упевнено керують бізнесом у тилу. З лютого 2023 року кожен другий новий ФОП в Україні відкрили жінки. Найбільш помітно кількість підприємиць зросла від початку осені: так, наразі на жінок припадає 60% нових ФОПів. Для порівняння, у 2021 році справи, відкриті жінками, складали 49% від загальної кількості нових бізнесів. Жіноче лідерство стає мейнстримом в Україні, і ми раді, що причетні до цього невпинного процесу. Я бажаю українським жінкам віри в себе та наснаги, а також закликаю підприємиць не зволікати та подавати заявку на наш конкурс — ви всі гідні перемоги та підтримки”.
Франко-українську торгово-промислову палату було засновано в 1994 році. Наразі під егідою CCIFU діють близько 150 французьких компаній, а також підприємств під французьким управлінням: від малого й середнього бізнесу до великих міжнародних груп. Головною метою органу є розвиток торговельних відносин між Україною і Францією.