ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

Yves Rocher
0
Назад

Земля Жінок 2019: представляємо міжнародних лауреатів

Премія "Земля Жінок", заснована в 2001 році, веде постійну діяльність із захисту навколишнього середовища. За час його існування були нагороджені 400 жінок в 50 країнах світу. Знайомтеся з міжнародними лауреатами премії 2019!

Back to Life

Всі кандидати - це жінки, які беруть активну участь у захисті навколишнього середовища. Вони виступають за сталий розвиток, залучають громадськість до вирішення проблем екології, що є важливим аспектом збереження біорізноманіття. Ми розповімо про лауреатів цього року!

ЦЕНТРАЛЬНА ЄВРОПА:

Стелла Деєтжен (Stella Deetjen). З 2009 року Стелла займається питаннями захисту навколишнього середовища, збереженням цінних екосистем та місць проживання етнічних меншин Непалу. Вона бореться з лісовинищенням та бідністю шляхом сталого управління лісами, розвиваючи використання чистих та поновлюваних джерел енергії. Вона тісно співпрацює з місцевим населенням (етнічними меншинами) для захисту місць їхнього проживання від пластикових відходів та проводить просвітницьку роботу серед молоді.

 

ІСПАНІЯ: Летиція Лопез (Leticia Lopez).

Спільно з Фондом Acompartir, створеним в 2013 році, Летиція налагоджує взаємодію бізнесу з громадськими організаціями за допомогою технологічної та логістичної платформи, яка є сполучною ланкою між комерційними та некомерційними компаніями. 

Завдяки цій платформі непродані непродовольчі товари не знищуються, а передаються у допомогу малозабезпеченим людям.

Amancebo
WilfriedDesveaux

ФРАНЦІЯ: Маріон ШЕНЬО-ДЮПЮЇ (Marion CHAYGNEAUD-DUPUY)

Маріон очолює проект «очищення» тибетського схилу гори Еверест, цього гіганта заввишки понад 8000 метрів, який постраждав внаслідок 30-річних експедицій.
За три роки дівчина допомогла прибрати 8,5 тонн відходів - це майже три чверті всього сміття, що скупчилося на великій висоті. Вона працює над створенням методів контролю та утилізації відходів в довгостроковій перспективі, проводить агітацію серед альпіністів, гідів і т.д. щодо захисту цієї екосистеми.

 

Pini

ІТАЛІЯ: Дебора РІЦЕТТО (Debora Rizzetto)

Дебора залучає міську владу, адміністративні організації та громадськість в процес охорони та захисту навколишнього середовища, організовуючи регіональні проекти біомоніторингу територій за допомогою бджіл. Вони створюють оазиси біорізноманіття, насаджуючи медоносні рослини для відтворення середовища проживання бджіл та іншої фауни для примноження їхньої популяції.

@Rguerrero

МЕКСИКА: Яріелі дель Росіо БАЛАМ БАЛЛОТЕ (Yariely del Rocío BALAM BALLOTE)

Випускниця Юкатанського університету Яріелі організовує, в рамках програми розвитку, семінари для жінок громад майя, на яких їх навчають традиційним методам використання охоронюваних видів місцевих бджіл «без жала».

ПОРТУГАЛІЯ: Юніс МАЙА (Eunice Maia)

Місія Юніс - боротьба з харчовими відходами та з накопиченням відходів. Виступаючи за відповідальне та свідоме споживання, вона відкрила в Лісабоні перший в Португалії, та один з перших в Європі та світі магазин, в якому продаються лише вагові продукти без упаковки. Це виключно сезонні продукти без ГМО, вирощені за принципами органічного землеробства.

©Gfigueiredo

 

РОСІЯ: Наталя ЕРЕМЄЄВА

Наталя створила рух з лісовідновлення в Росії, насадження будуть здійснюватися по всій країні, у всіх регіонах, постраждалих в результаті людської недбалості, несанкціонованої вирубки лісу та пожеж.

МАРОККО: Наваль ІБН ЕЛЬ ФАДІЛЬ (Nawal IBN El FADIL)

Наваль відкрила приміську криту ферму зі збірної конструкції в районі Касабланки, що працює за принципами агроекології. Метод культивування на закритому ґрунті дозволяє скоротити використання води та інсектицидів, створює більше простору для вирощування сільськогосподарських культур. Цей проект важливий не тільки з точки зору екології та охорони навколишнього середовища, він виконує соціально-економічну місію з навчання дівчат та жінок з провінції Медіуна новим технікам посадки рослин.

УКРАЇНА: Ганна ПРОКАЄВА

Ганна, журналістка за освітою, поставила перед собою мету перетворити Харків, Україна, в місто «з нульовими відходами» за допомогою кампаній з інформування громадськості, відкриття сортувальної станції EcoHub. Важливими складовими проекту є працевлаштування жінок з сільської місцевості та навчання людей екологічному способу життя.

 

ТУРЕЧЧИНА: Гюльсюм АКИН ЧИТИР (Gülsüm AKIN ÇITIR)

Гюльсюм керує пілотним проектом, який випробовується спочатку в гірському масиві Іда в Едреміті, а потім буде впроваджуватися по всій країні. Він спрямований на збереження та примноження біорізноманіття регіону шляхом сталого розвитку пасовищ із застосуванням старовинних методів посіву рослин. Гюльсюм також допомагає жінкам цього регіону набути фінансової незалежності, сприяючи розвитку виробництва козячого сиру. Вона організовує зустрічі з міськими жителями, щоб знайомити їх з традиціями, розвивати фермерство та гастротуризм.

Всі лауреати отримують грошовий приз у своїй країні, але тільки одна з них отримає додаткові €10000 в якості Гран-прі премії "Земля Жінок", що вручається на Міжнародній церемонії нагородження Премії в Парижі.

А за кого з кандидатів проголосували б Ви?

Поділитись

Продукт додано до списку улюблених. Відкрити мої улюблені продукти.