Наближається найказковіший період року – час див, подарунків та здійснення найзаповітніших мрій! Адже коли ще збуватися дивам, як не у магічну новорічну ніч?
Наш б’юті-Санта підготував для вас новорічні колекції з чарівними святковими ароматами.
Ягідна колекція Ожинова Насолода
Лімітована колекція Ожинова Насолода зачаровує своїм гурманським ягідним ароматом та дарує незабутні миті задоволення. Гель для Душу, Скраб-Олія для Тіла та Олія для Душу перетворюють ванні процедури у справжню СПА-пригоду, роблячи шкіру гладкою та шовковистою.
Подаруйте шкірі ваших рук комфорт та ніжність з Гелем для Миття Рук та Кремом Для Рук, зволожуючи її та огортаючи ароматом спокусливої Ожини. А щоб новорічні поцілунки були ще солодшими, спробуйте Бальзам для Губ Ожинова Насолода з олією Каріте!


Колекція соковитого Апельсину у Шоколаді
Що асоціюється зі святом більше, ніж досконале поєднання гіркого шоколаду з терпким солодким смаком соковитого апельсину? Новорічна колекція Апельсин у Шоколадізаповнює своїм ароматом усе довкола, переносячи в атмосферу різдвяного ярмарку з запашною пряною випічкою та гарячим глінтвейном. Здається, сам Санта розлив дива по флаконах, що готуються оповити вашу шкіру дивовижними шоколадно-цитрусовими нотами!
А подарувати вам та вашим близьким теплу та затишну атмосферу свята допоможе Парфумована Свічка Апельсин у Шоколаді!
Живильна колекція Чарівний Каріте
Дивовижні властивості живильної олії Каріте втілені у новій лімітованій колекції Чарівний Каріте з розмаїттям унікальних текстур ‒ від ніжного скрабу до розкішного крему, з якими догляд за тілом перетворюється на незабутнє задоволення.
Ультраживильний Крем-Гель для Душу, Відновлювальне Молочко для Тіла та Скраб для Тіла насичують шкіру живильними речовинами та роблять її оксамитово гладенькою.

Подарункові набори
Обираєте, що подарувати вашим близьким? Ми пропонуємо кілька чарівних наборів на будь-який смак: Подарунковий Набір-Квартет Ожинова Насолода, Подарунковий Набір-Квартет Апельсин у Шоколаді з Гелем для Душу, Олією для Душу, Кремом для Рук та Бальзамом для Губ, Подарунковий Набір-Тріо Чарівний Каріте з Ультраживильним Кремом-Гелем для Душу, Відновлювальним Молочком для Тіла та Скрабом для Тіла.


